Ogólnopolski konkurs ekologiczno- przyrodniczy

20 marca 2017 Autor: Bożena Kącik 0 komentarzy

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie, Rodzice !

W trosce o środowisko naturalne EDI po raz kolejny ogłasza konkurs ekologiczno-przyrodniczy. Celem konkursu jest kształtowanie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży szkolnej, a także propagowanie obchodów związanych z Dniem Ziemi.
Konkurs ekologiczno-przyrodniczy zostanie przeprowadzony w dniu 25.04.2017 r.

Aby wziąć udział w konkursie ekologiczno-przyrodniczym, szkolny koordynator konkursu musi zgłosić uczestników najpóźniej do   05.04.2017 r.  Natomiast uczeń, który wyraża chęć przystąpienia do konkursu, wpłaca wpisowe w wysokości 9 zł.

Dodatkowo każdy uczeń, który jest uczestnikiem pisemnego konkursu ekologiczno-przyrodniczego, ma prawo wziąć udział
bezpłatnym  konkursie plastycznym. Konkurs polega na samodzielnym wykonaniu rysunku, który przedstawiać będzie dowolne zagadnienie związane z ekologią. Prace  należy przygotować na kartce z bloku o formacie A4 wybierając dowolną technikę wykonania do dnia 25 kwietnia 2017 r.

Pamiętajcie o podpisaniu prac oraz podaniu klasy, a także nazwy i adresu szkoły. Nie zapomnijcie dołączyć do prac wypełnionego oświadczenia . Dla najlepszych autorów prac przewidziane są nagrody książkowe oraz dyplomy, a także publikacja prac na stronie www.edi.edu.pl/ekologia.

Zapraszam do udziału w konkursie i życzę powodzenia!

Szkolny koordynator – Bożena Zając