X Diecezjalny Konkurs Moja Kapliczka

20 kwietnia 2017 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Zapraszamy do udziału w jubileuszowej- dziesiątej już edycji-

Diecezjalnego Konkursu MOJA KAPLICZKA

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VI.

Termin składania prac do 5 maja 2017r. Finał konkursu 26 maja 2017r.

Prace konkursowe to: makieta lub/i fotografia.

Makieta: Indywidualna praca przestrzenna, wykonana dowolną techniką   z własnych materiałów, z trwale umocowaną metryczką.

Fotografia: uczestnik przedstawia  1 – 5 wywołanych zdjęć kapliczki lub kapliczek – format 10×15 (kopia zdjęć na podpisanej płycie CD). Dozwolona obróbka techniczna, bez artystycznej. Każde zdjęcie należy nakleić na białą lub szarą kartkę A4, a na jej odwrocie umieścić metryczkę.

Metryczka powinna zawierać: Imię i nazwisko pracy, klasa, nazwa i adres szkoły, telefon/fax, e-mail szkoły, imię i nazwisko opiekuna. W przypadku kapliczki prosimy o podanie lokalizacji kapliczki, jej nazwę i jeśli jest znana – krótką jej historię kapliczki. Autorzy pracy dołączają podpisane oświadczenie dotyczące praw autorskich.
Każda szkoła może przysłać maksymalnie 3 prace przestrzenne, natomiast w kategorii fotografia ilość uczestników dowolna. Prace pozostają do dyspozycji organizatora konkursu.
Organizator nie zwraca kosztów dojazdu i dostarczenia prac. Każdy uczestnik i nauczyciel otrzyma dyplom, który można będzie odebrać podczas finału lub w sekretariacie szkoły,                                     po 05.06.2017r. w Wydziale Katechetycznym, do ostatniego dnia zajęć edukacyjnych.