Spotkanie z pisarzem Adamem Wajrakiem w naszej szkole

26 maja 2017 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Dla wielbicieli książek przyrodniczych  piątek był dniem niespodzianką. Naszą szkołę odwiedził Adam Wajrak – autor książek o tematyce przyrodniczej, m.in. „Zwierzaki Wajraka”, „To zwierzę mnie bierze”, „Przewodnik prawdziwych tropicieli”, „Kuna na kaloryferze” oraz „Wilki”.  Pan Adam obserwowaniem przyrody zawodowo zajmuje się od  ponad 20 lat, a pasja ta towarzyszy mu od dziecka. Podczas spotkania autor udzielił wywiadu początkującej dziennikarce Jagodzie, a potem uczniowie zadali mnóstwo pytań związanych z przyrodą, zwierzętami, podróżami i twórczością literacką. Każde dziecko otrzymało niezwykły i oryginalny autograf z dedykacją i rysunkiem zwierzaka. Pan Adam Wajrak okazał się ciepłym, wrażliwym i miłym człowiekiem, który kocha przyrodę i ludzi. To było niesamowite spotkanie.