Regulamin stołówki szkolnej

6 września 2017 Autor: Agnieszka Niziórska 0 komentarzy

Wyciąg z regulaminu stołówki szkolnej.

1. Jednostkowa cena obiadu wynosi 3,80 zł.
  2. Opłata za posiłki jest pobieranie do 10 każdego miesiąca. Wpłatę należy dokonywać
    u kierownika świetlicy szkolnej.
  3. Brak wpłaty w podanym terminie jest równoznaczny z rezygnacją z posiłków.
  4. Warunkiem uzyskania odpisu za posiłki w przypadku nieobecności ucznia, jest zgłoszenie tego faktu kierownikowi lub wychowawcy świetlicy. Odpisu za posiłki dokonuje się w następnym dniu od zgłoszenia nieobecności.
  5. Odpisu dokonuje się bezgotówkowo w następnym miesiącu żywieniowym.
  6. W przypadku rezygnacji ucznia z posiłków i braku możliwości dokonania odpisu w następnym miesiącu żywieniowym, nadpłata zostanie zwrócona w formie gotówkowej.
  7. O rezygnacji z żywienia w następnym miesiącu należy powiadomić kierownika świetlicy szkolnej najpóźniej tydzień przed zakończeniem bieżącego miesiąca.
  8. Obiad jest wydawany w godzinach
  • I tura o godz. 11.30 dla klas  I – III
  • II tura o godz.1240 dla klas  IV – VII
  1. Wszelkie uwagi oraz wnioski można zgłaszać bezpośrednio do kierownika świetlicy szkolnej