Projekt EDWARD w SP 18

22 września 2017 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Policjanci z Dąbrowy Górniczej już przed dzień „Europejskiego Dnia Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach” wspólnie z uczniami klasy mundurowej, przeprowadzili działania profilaktyczne. Kadeci, pod okiem pedagogów, uczyli dzieci najmłodszych klas, jak bezpiecznie pokonywać ruchliwą jezdnię przy ul. Piłsudskiego. W trakcie wspólnego projektu kadeci z klasy mundurowej, pod okiem nauczycieli, uczyli uczniów Szkoły Podstawowej nr 18 jak bezpiecznie przechodzić przez ruchliwą jezdnię, Rozdawane były również ulotki promujące projekt jutrzejszych działań „EDWARD”.

Jednym  z celów jest podniesienie świadomości dotyczącej nadal aktualnego problemu, jakim jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz wypadki z udziałem osób rannych lub zabitych na drogach Europy;

Więcej o akcji http://dabrowa.slaska.policja.gov.pl/ka8/informacje/wiadomosci/213207,Projekt-EDWARD-zawital-juz-do-Dabrowy-Gorniczej.html