Tak obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości.

11 listopada 2017 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

10 listopada wydanie specjalne Panoramy na żywo – z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Uświetnili ją uczniowie z klas IV, V, VI, chór szkolny oraz zespół taneczny „ABC”. Młodzi artyści wcielili się w rolę min.:  prezenterki telewizyjnej, reporterów, recytatorów, aby w ciekawy sposób przedstawić  wydarzenia z przeszłości Polski. W spektaklu zaprezentowano również  wzruszającą etiudę taneczną  zatytułowaną „Wyzwolona Polska” oraz pantomimę. Przypomnieliśmy jak trudna była droga do Niepodległej. Kultywując tradycje patriotyczne w naszej szkole oddaliśmy cześć Tym, dzięki, którym po 123 latach zaborów zawdzięczamy wolność.

Uczniowie  przygotowując się do obchodów Narodowego święta samodzielnie zaaranżowali i opracowali w klasopracowniach ciekawe gazetki tematyczne. Patriotycznych akcentów nie zabrakło także na naszych korytarzach.

Kategoria: Z życia szkoły