Ogólnopolski Dzień Seniora

15 listopada 2017 Autor: Aleksandra Janikowska 0 komentarzy

15 listopada uczniowie naszej szkoły po raz kolejny odwiedzili seniorów w Dziennym Domu Opieki SENIOR-WIGOR.

Młodzi aktorzy znakomicie odegrali role wnucząt oraz babci i dziadka wspominających dzieciństwo, młodość i pierwsze wspólne podróże. Chór szkolny zaczarował wszystkich porywającym repertuarem, wykonując m. in. takie przeboje jak: O mnie się nie martw, Nie bądź taki szybki Bill, czy Jedziemy autostopem. Zespół taneczny ABC zachwycił zebranych, prezentując trzy układy choreograficzne, każdy do innego gatunku muzyki.

Później nadszedł czas na rozmowy z seniorami, którzy z radością dzielili się z młodzieżą ciekawymi historiami.

Dziękujemy wszystkim za bardzo serdeczne przyjęcie, a Panu Ryszardowi za niezwykłą instrukcję szybkiego opanowania tabliczki mnożenia i pokaz wyplatania serduszek ; )

Kategoria: Z życia szkoły