Półfinał Wielkiej Ligi Czytelników już za nami- jest sukces.

16 kwietnia 2018 Autor: Monika Skorupa 0 komentarzy

11.04. 2018 r. uczniowie naszej szkoły z klas 1-3: Natalia Bogus, Hanna Marszałek , Filip Szymanowski  oraz z klas 4-7: Martyna Kwapisiewicz, Kacper Kaczyński, Mateusz Jędryczek godnie reprezentowali naszą szkołę w półfinale Wielkiej Ligi Czytelników. Poziom wiedzy naszych podopiecznych był niezwykle wysoki, jesteśmy z nich bardzo dumni. Do ścisłego finału  mogła przejść tylko jedna drużyna z Dąbrowy Górniczej w kategorii klas 1-3 oraz 4-7.

Miło nam ogłosić, że nasi reprezentanci otrzymali następującą punktację: drużyna z klas 1-3 – 92 punkty na 100 możliwych do zdobycia  natomiast drużyna z klas 4-7 – 99 punktów i tym samym okazali się zwycięzcami.  Będą nas reprezentować 24 maja w finale Wielkiej Ligi Czytelników, która odbędzie się w Katowicach.

Gratulujemy!!!

Kategoria: Z życia szkoły