Konkurs Moja patriotyczna kapliczka

22 kwietnia 2018 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Konkurs jest adresowany do uczniow klas IV-VII. W tym roku obchodzimy setną rocznicę Odzyskania Nepodległości, dlatego zachęcamy, by w miarę mozliwości uczestnicy uwzględnili to w swoich pracach, choc nie będzie kryterium oceny pracy. Uczestnik może wziąc udział w jednej lub dwóch kategoriach konkursowych.

• Makieta: uczestnik dostarcza samodzielnie wykonaną makietę – pracę przestrzenną kapliczki z dowolnych materiałów, z trwale umieszczoną z tyłu metryczką. Szkoła może dostarczyć 3 prace.
  • Fotografia: uczestnik dostarcza 1-5 wywołanych autorskich zdjęć
    kapliczki/kapliczek (format 10×15, kopia na płycie CD)
    Każde zdjęcie należynakleić na biała lub szarą kartkę A4, z tyłu należy umieścić komputerowo wypełnioną metryczkę, na której oprócz autora, opiekuna, szkoły należy podać lokalizację kapliczki, ew. jej historię. Szkoła może zgłosić dowolną liczbę uczestników. Uczestnik przedstawia pisemne oświadczenie, iż jest autorem pracy.
    Prace, które pozostają do dyspozycji organizatora.

TERMIN:
Składanie prac do 9 maja 2018 r. do SP 18 w Dąbrowie Górniczej
Finał konkursu 18 maja 2018 r.

Kategoria: Konkursy