Zapisy do świetlicy na rok szkolny 2018/2019

28 sierpnia 2018 Autor: Agnieszka Niziórska 0 komentarzy

Zapisy do świetlicy szkolnej na rok 2018/2019

Druki można pobrać na stronie internetowej lub osobiście w portierni szkoły.

Prosimy o składanie kart zgłoszeniowych do 10 września 2018r. w świetlicy szkolnej.

Pobierz kartę zgłoszenia:

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY

REGULAMIN ŚWIETLICY

Szkoła Podstawowa  nr  18 im. Władysława Broniewskiego

ul.AL.J.Piłsudskiego73 w Dąbrowie Górniczej

1. Świetlica jest miejscem nauki, wypoczynku i zabawy.
  2. Świetlica czynna jest od 6.30 do 17.00
  3. Do świetlicy przychodzimy o dowolnej godzinie przed i po lekcjach.
  4. Dzieci uczęszczające do świetlicy przebierają się w szatni i obowiązkowo zmieniają obuwie.
  5. Tornistry w świetlicy układamy na wyznaczonych półkach.
  6. W świetlicy zachowujemy się cicho i spokojnie. Nie przeszkadzamy innym.
  7. Rzetelnie wykonujemy polecenia wychowawców.
  8. Pod żadnym pozorem nie opuszczamy świetlicy bez zgody wychowawcy.
  9. Z gier i zabawek znajdujących się w świetlicy korzystamy zgodnie z ich przeznaczeniem, szanujemy
    je i każdorazowo odkładamy na wyznaczone miejsce. Nie przynosimy do świetlicy własnych zabawek
    i innych cennych rzeczy.
  10. Dbamy o czystość i porządek w pomieszczeniach świetlicy. Sprzątamy po sobie.
  11. Pamiętamy o obowiązujących formach grzecznościowych: proszę, dziękuję, przepraszam.
  12. Na przerwę obiadową wychodzimy do stołówki z wychowawcą.
  13. Lekcje odrabiamy w ciszy i spokoju, nie przeszkadzając innym.
  14. W pomieszczeniach świetlicowych zostawiamy tylko tornistry. Za inne rzeczy przyniesione do świetlicy, takie jak: telefony komórkowe, pieniądze, zabawki itp. świetlica nie odpowiada.
  15. W przypadku odbioru dziecka przez osoby niepełnoletnie lub samodzielnego wychodzenia ucznia
    ze świetlicy do domu niezbędne jest pisemne oświadczenie rodziców /opiekunów/.
  16. W przypadku jakichkolwiek zmian w sposobie odbioru lub powrotu dziecka do domu informacje
    w formie pisemnej należy przekazać bezpośrednio wychowawcy świetlicy.
  17. Za bezpieczeństwo dzieci w drodze do i ze szkoły odpowiadają rodzice / prawni opiekunowie lub inne pełnoletnie upoważnione przez nich osoby.
  18. Rodzice/opiekunowie zobowiązani są do punktualnego odbioru dziecka ze świetlicy.
  19. Wszelkie sprawy związane z funkcjonowaniem świetlicy rodzice mogą zgłaszać do kierownika świetlicy.