Mistrz Pięknego Czytania wybrany

30 października 2019 Autor: Anna Siwila 0 komentarzy

Już po raz dziewiąty, w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, spośród klas starszych wyłoniony został Mistrz Pięknego Czytania. 30 października w szkolnej bibliotece spotkało się 19 uczestników – uczniów klas IV-VIII, którzy po przejściu klasowych eliminacji walczyli o tytuł mistrzowski w czytaniu prozy.

Jury w tym roku miało bardzo trudne zadanie i po burzliwych naradach zapadł jednogłośny werdykt – tytuł Mistrz Pięknego Czytania został przyznany uczennicy klasy IV Zosi Korab. Oprócz Mistrza wyróżnione zostały dwie uczennice: Antonina Urbanowicz z klasy Vc i Agata Sokolińska z klasy VIIIb. Zwyciężczyni, wyróżnionym oraz wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.