Fotokatalog cz.1

19 listopada 2020 Autor: Anna Siwila 0 komentarzy

Kochani Uczniowie!

Aby ułatwić Wam sięganie po książki w trybie zdalnym mamy przygotowany specjalnie dla Was fotokatalog najpopularniejszych książek, które czekają na Was na półkach szkolnej biblioteki. Katalog zawierający zdjęcia naszych lektur będzie umieszczony na stałe na stronie szkoły w zakładce Szkoła<Biblioteka.

FOTOKATALOG – klasy starsze

Co tydzień na stronie szkoły będą się pojawiać wpisy z cyklu „Prosto z półki”. Będą to krótkie opisy sylwetek naszych autorów oraz recenzje ich książek, które są w naszej bibliotece.

Pamiętajcie, że teraz możecie zamówić książkę online – przejrzycie katalog, wybierzcie książkę i zamówcie ją przy pomocy naszego formularza:)

Na razie fotokatalog obejmuje literaturę dla dzieci starszych ale już wkrótce udostępnimy także pozycje książkowe dla tych młodszych:)

Życzymy miłego szperania na bibliotecznych półkach i czekamy na Wasze zamówienia 🙂

Kategoria: Z życia biblioteki