Prosto z półki …

3 grudnia 2020 Autor: Anna Siwila 0 komentarzy

Kochani Uczniowie! Dzisiaj przedstawiamy książki autorstwa

Agnieszki Chylińskiej, które znajdują się na półkach naszej biblioteki.

Tą panią wszyscy dobrze znają. Polska wokalistka i autorka tekstów, a także osobowość telewizyjna. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV. W latach 1994–2003 członkini rockowego zespołu O.N.A. Następnie w latach 2003–2006 wokalistka formacji Chylińska. Od 2009 roku prowadzi działalność solową. Pani Agnieszka jest już również autorką m.in. serii książek o przygodach Zezi i „Labiryntu Lukrecji”.

„Zezia i Giler” to książka dla dzieci, ale także dla rodziców.Poznajcie perypetie 8-letniej Zezi. Dowiedzcie się czemu jej młodszego brata nazywają Gilerem i kto to jest IDŹSTĄD. Zezia zdradzi wam sekret na najfajniejszy na świecie sposób obierania ziemniaków i podpowie jak sprawić, by w szufladzie rycerze walczyli ze smokami. Zacznijcie czytać, a pokochacie rodzinę Zezików!

„Zezia, Giler i Oczak” to zupełnie nowe przygody Zezi, nowi przyjaciele i nowy dom. W rodzinie Zezików duża zmiana. Pojawia się trzecie dziecko! Zezia Zezik, już trochę starsza, obserwuje swoimi dziecięcymi oczami dobrze nam znany świat i oczarowuje spostrzeżeniami. Opowieść o ciepłej i dobrej rodzinie – niby zwyczajna, a jednak niezwykle głęboka. Mądra, wzruszająca i zabawna. Dla dzieci i dorosłych.

„Labirynt Lukrecji”, czyli tajemniczy labirynt i dziewczynka, która postanowiła przestać mówić. Pięknie ilustrowana baśniowa opowieść o Lukrecji i jej rodzicach mieszkających w starej kamienicy. O jesiennej szarudze i wiosennym ociepleniu, o wyczekiwanych z niecierpliwością zagadkowych kopertach i tęsknocie za szczęściem.

Zachęcamy do wypożyczeń:)

Zdjęcia i opisy pochodzą z portalu Lubimyczytać.pl
Kategoria: Z życia biblioteki