Wirtualny kiermasz książek

11 grudnia 2020 Autor: Anna Siwila 0 komentarzy

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie! Zapraszamy Was do wzięcia udziału w Wirtualnym Kiermaszu Księgarni TULISZKÓW. Dzięki Waszym zakupom ze specjalnym kodem naszej szkoły „wkładacie” do skarbonki 15% wartości Waszego zamówienia. Tak uzbierana kwota wróci do naszej biblioteki w postaci nowych pozycji książkowych, które będziemy mogli nabyć w ramach rabatu, który dzięki Wam zostanie nam udzielony.

wirtualny kiermasz książki

Kod naszej szkoły

G.DĄQ.DĄB.S18

W linku poniżej przekazujemy szczegółowe informacje od księgarni dotyczące sposobu i warunków zamawiania. Należy podkreślić, że w przypadku wielu  książek na stronie księgarni, poza opisami, można zapoznać się także z obszernymi ich fragmentami (Zobacz fragment książki) oraz filmami na ich temat (Zobacz film o książce).

Zasady zamawiania – wirtualny kiermasz TULISZKÓW

Wszystkich Moli  i Nie-Moli Książkowych zachęcamy do zakupów:)

Kategoria: Z życia biblioteki