WOŚP- GRAMY Z RADOŚCIĄ

Radośnie informujemy, że SP 18 gra z WOŚP 
Wczoraj w naszej szkole pojawiła się Stacjonarna Skarbona WOŚP.

Wesprzeć naszą Skarbonę można codziennie w godzinach od 7.30 do 15.30 aż do 8.01.2021 r. w sekretariacie szkoły.
Oczywiście będą też wyznaczone inne godziny zbiórki, ale o tym już wkrótce.
Bądźcie z nami na bieżąco.
Pamiętajcie o maseczkach i dezynfekcji rąk przed wejściem na teren szkoły.

Tradycyjne serduszka WOŚP czekają przy naszej Skarbonie.
Gramy z radością i tym razem WYGRYWAMY z głową 
Laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy 
Wiemy, ze macie gorące serca 🙂
Kategoria:
Edukacja wczesnoszkolna, Projekty i akcje, Z życia szkoły

