Kiermasz Książek

22 października 2021 Autor: Anna Siwila 0 komentarzy

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Babcie, Dziadkowie, Ciocie, Wujkowie….

W dniach 25.10 – 15.11.2021r. zapraszamy Wszystkich na Kiermasz Książki organizowany w naszej szkole wraz z Księgarnią Tuliszków.

Co należy zrobić, żeby się obkupić?

1. Przejrzeć zamieszczony katalog książek lub
  2. zajrzeć do szkolnej biblioteki.
  3. Złożyć zamówienie przy pomocy formularza lub
  4. zamówić książkę/książki osobiście w bibliotece.
  5. Dokonać wpłaty za zamówione książki do 15 listopada.
  6. Z początkiem grudnia odebrać zakupy.

Uwaga! Książki z księgarni znikają w zawrotnym tempie, dlatego im szybciej złożymy zamówienie tym większe szanse na realizację zakupu. Książki będą rezerwowane w księgarni w trzech terminach:

I – 28 października

II – 8 listopada

III – 15 listopada

Jeżeli jest ochota na więcej to zapraszamy już bezpośrednio na stronę Księgarni Tuliszków, gdzie można indywidualnie złożyć zamówienie ale proszę pamiętać, aby podać specjalny KOD, dzięki któremu nasza szkoła otrzyma 15% od każdego zamówienia na gratisowe książki do szkolnej biblioteki

G.DĄQ.DĄB.S18

Zapraszamy Wszystkich na zakupy i przy okazji do wspierania naszej biblioteki w uzupełnianiu księgozbioru!

Kategoria: Z życia biblioteki