Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień oraz Międzynarodowy Dzień Tolerancji

29 listopada 2021 Autor: Agnieszka Niziórska 0 komentarzy

23 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości oraz Pozdrowień

razem z Międzynarodowym Dniem Tolerancji.

Radość z chwili oraz drzemiące pokłady dobra są  w każdym z nas.

Drobny gest, uczynek czy uśmiech bywają więcej warte, niż nam się czasami wydaje.

W naszej szkole był to dzień pełen atrakcji, radości oraz miłych gestów. Nauczyciele oraz uczniowie ubrani byli na żółto – to przecież kolor słońca i złota, kojarzony z radością, ale zarazem kolor osób pewnych siebie oraz odważnych.

Kolejną atrakcją była „Skrzynka życzliwości” za pośrednictwem, której każdy mógł wrzucić pozdrowienia oraz życzenia do wybranych osób. Na każdej przerwie uczniowie oraz nauczyciele robili sobie zdjęcia w ” fotobudce życzliwości”, „częstowali się” oraz obdarowywali innych, powieszonymi miłymi słowami – wiszącymi w szkole, a także uczestniczyli w specjalnych zajęciach „ilovejoga”.Zostały także wykonane przepiękne prace plastyczne pt. „Życzliwość i tolerancja – klucz , który otwiera wszystkie drzwi”.

Wspólnie sprawiliśmy, że ten dzień był wyjątkowy, życzliwy i „osiemnastkowy”!

Pamietajmy, aby każdego dnia zatrzymać się na chwilę i uśmiechnąć do swojego życia – dziękując, za to co nam dało.