PL BIP FB

Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

#Paczuszka dla maluszka

29 listopada 2021 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Ruszyła akcja: Paczuszka dla maluszka, która ma celu pomoc małym dzieciom. Przy choince z logo akcji, (stojącej na holu, na parterze)  można składać artykuły do pielęgnacji dziecka oraz środki higieniczne: oliwki, chusteczki nawilżane,  zasypki, szampony, podkłady higieniczne, pampersy (np. rozmiar 4, 5). Można również wziąć bombkę z choinki i dowiedzieć się o innych formach pomocy.

Akcja trwa do 6 stycznia, a zebrane  Paczuszki dla maluszka będą przekazane do  domów dziecka, domów samotnej matki, hospicjów periterialnych. Miło pomyśleć, że w okresie Świąt Bożego Narodzenia, kiedy nasze myśli biegną ku Dzieciątku,  jakiś maluszek otrzyma prezent.

Bardzo dziękujemy za udział w akcji

Fundacja Małych Stópek


Skip to content