„FERIE W MIEŚCIE- SPĘDZILIŚMY CZAS WESOŁO I BEZPIECZNIE”

18 lutego 2022 Autor: Dorota Rapacz-Perz 0 komentarzy

Ferie,ach ferie !!!…..”Wszystko co dobre, szybko się kończy „- w piątek 18 lutego nasze ferie zimowe dobiegły końca. Jednak  przez pięć dni towarzyszyła nam świetna zabawa, pogoda ducha, oraz aktywność ruchowa.
Mieliśmy wiele przygód oraz atrakcji.
Odwiedziliśmy kino Helios – spędzając czas ze” Spider-Manem”, kino Kadr w Pałacu Kultury Zagłębia, oglądając „Kosmiczny mecz”, braliśmy udział w zajęciach kulinarnych „Kuchcikowo”, tańczyliśmy  oraz śpiewaliśmy w Bibliotece Miejskiej.
Wielkie emocje towarzyszyły nam podczas zawodów w kręgielni „Nemo” oraz podczas pokazu zwierząt egzotycznych.

Przez cały czas trwania półkolonii rozmawialiśmy o ważnych sprawach, min. o tym jak mówić  NIE, jak pomagać innym ludziom, jak ruch wpływa na nasze zdrowie, jak być dobrym przyjacielem i smacznie kuchcikować.

Zresztą zobaczcie sami !
Zapraszamy do naszej galerii.

Otwórz zdjęcie Otwórz zdjęcieOtwórz zdjęcie Otwórz zdjęcie Otwórz zdjęcie Otwórz zdjęcie Otwórz zdjęcie Otwórz zdjęcieOtwórz zdjęcie

Kategoria: Z życia szkoły