PL BIP FB

Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

Pożegnanie klas ósmych

29 czerwca 2022 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

24 czerwca wszyscy uczniowie klas ósmych ukończyli edukację w naszej szkole. Podczas uroczystości  uczniowie przekazali sztandar szkoły młodszym kolegom. Poznaliśmy uczniów, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem,  nominowanych do tytułu:  Omnibusa, Absolwenta, Sportowca, Osobowości Roku, Uczniów na medal (Złote, Srebrne Brązowe Tarcze) oraz  wyróżnionych odznaką: Świecić przykładem.

Jednak bez względu na tytuły i osiągnięcia, wszystkim GRATULUJEMY ukończenia szkoły podstawowej, nie zapominajcie, że to Wy jesteście ważni i gotowi na wyzwania w nowej szkole.

Życzymy Wam,  Drodzy Absolwenci, Drodzy Uczniowie bezpiecznych, udanych wakacji.

 

Kategoria: Z życia szkoły

Skip to content