PL BIP FB

Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

Druga edycja „Szkoły Pełne Talentów”

28 sierpnia 2023 Autor: Agnieszka Niziórska 0 komentarzy

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy Was do udziału w drugiej edycji „Szkoły Pełne Talentów”.
Poczujmy razem znów tę przepiękną drużynową moc🙂💪.
Od piątku 01.09.2023 r. do 05.11.2023 r. za każde wydane 50 zł (w tym zakup przynajmniej jednego warzywa lub jednego owocu) można przy kasie odebrać jednego „Talenciaka” i przekazać naszej szkole.

Produkty za które nie otrzymamy „Talenciaka” to wyroby tytoniowe, napoje alkoholowe, produkty lecznicze, oraz żywność dla niemowląt.

 

Jak przekazać Talenciaka? Można w formie tradycyjnej – wrzucając do pudełek. Przygotowaliśmy trzy! Jedno znajduje się przy wejściu do szkoły ,drugie w świetlicy, trzecie w bibliotece.

Drugą opcją jest zeskanowanie kodu QR, który znajduje się na Talenciaku, a trzecią opcją jest wejście na stronę szkoly.lidl.pl (należy wyszukać szkołę) i tam przypisać kod alfanumeryczny.

Każdy „Talenciak” to 1 punkt, który wymienimy na nagrody z dostępnego katalogu https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/listaNagrod

Zapraszamy do wsparcia naszej szkoły !

W grupie siła ! Pierwsze 10 szkół, które zarejestrują się i przekroczą próg 1000 Talenciaków na koncie otrzyma ” Knowla Box”- multimedialne, interaktywne narzędzie dydaktyczne.

Gorąco zapraszamy do współpracy!

Dziękujemy za pierwszą edycję. Uzbieraliśmy wspólnie 3646 Talenciaków.(Otrzymaliśmy piłki do kosza, piłki do siatkówki, piłki piankowe, gry dydaktyczne oraz głośnik multimedialny).

Pozdrawiamy serdecznie.
Zespół ds.Integracji


Skip to content