PL BIP FB

Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

Dzień Pluszowego Misia – konkurs

22 listopada 2023 Autor: Anna Siwila 0 komentarzy

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

25 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Ponieważ wszyscy kochamy misie zachęcamy do wzięcia udziału w rodzinnym konkursie organizowanym przez bibliotekę szkolną. Co trzeba zrobić?

Należy zgłosić się do biblioteki lub na dyżurkę i odebrać krzyżówkę z Bronkomisiem. Następnie należy w wolnej chwili rozwiązać ją w rodzinnym gronie i oddać, podpisaną imieniem nazwiskiem i klasą, do wtorku 28 listopada do biblioteki lub na dyżurkę. Wśród prawidłowych rozwiązań zostaną rozlosowane nagrody.

Jeżeli macie ochotę zaprosić swojego Misia do świętowania przynieście go ze sobą do szkoły w poniedziałek 27 listopada 🙂


Skip to content