PL BIP FB

Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

Bal karnawałowy

22 stycznia 2024 Autor: Bożena Kącik 0 komentarzy

Karnawał  trwa. Corocznie nasza aula gimnastyczna zamienia się w salę balową  pełną kolorowych postaci.

Najmłodsi  i  w  tym  roku nie zawiedli w swojej  pomysłowości, dlatego  na  balu można było  zobaczyć  bohaterów  znanych  bajek  i  nie  tylko  – w rytm  muzyki  pląsały wróżki,  królewny,  księżniczki,  rycerze,  piraci, ufoludki, policjanci,  żołnierze…nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Zabawę prowadzili didżeje ze  Studia Tańca i Fitness Expressu,  śmiech nie znikał z twarzy wirujących, mimo chwilowego zmęczenia.  Przeprowadzono dwa konkursy:  na najciekawsze przebranie dla dziewczynki i chłopca oraz najbardziej roztańczoną  parę. W trakcie balu rodzice zorganizowali  poczęstunek, stoły zastawione były dekoracyjnymi kanapeczkami,  szaszłykami, babeczkami, chrustem, ciastami   i różnorodnymi słodkościami, można było zakupić watę cukrową oraz popcorn.  Kosmiczny bal  dostarczył  wielu przeżyć i miłych wrażeń  naszym wychowankom, a to było jego głównym celem.

Dziękujemy rodzicom i dzieciom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.


Skip to content