Witamy wiosnę! Witamy Przedszkolaków!

21 marca 2024 Autor: Anna Siwila 0 komentarzy

20 marca cała społeczność szkolna  SP18 wraz z Radą Rodziców i zaproszonymi gośćmi – panią Martą Bobrowską- Juroff, Naczelnik Wydziału Oświaty oraz panią Anetą Doroz – Dyrektor Przedszkola nr 4 powitała wiosnę. Gośćmi honorowymi tego popołudnia były Przedszkolaki z Przedszkola nr 4, dla których w tym dniu zorganizowaliśmy Dzień Otwarty. Zaczęło się tańcem i śpiewem, a wszystko to w towarzystwie oscarowej gry naszych piątoklasistów- wagarowiczów. Zwieńczeniem był wiosenny pokaz mody i wspólna nauka piosenki przygotowane przez uczniów klas trzecich. Na zakończenie Przewodnicząca Rady Rodziców, pani Anna Szybecka przedstawiła projekt szkolnego ogródka, w którym już 21 marca ruszyły prace pełną parą. Rada Rodziców przygotowała również dla każdego Przedszkolaka sadzonkę, więc każdy z bratkiem w dłoni ruszył zwiedzać naszą szkołę i bawić się na przygotowanych stanowiskach, a było co robić….

Na naszych gości czekały retro gry i zabawy – guma, kapsle i skakanki, joga, szachy i chemiczne eksperymenty. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wiosenna loteria zorganizowana przez Radę Rodziców. W międzyczasie można było odetchnąć w naszej klimatycznej herbaciarni, wypić herbatkę i zjeść pyszne słodkości. Na pamiątkę każdy mógł sobie zrobić fajną fotkę na naszej wiosennej ściance fotograficznej.

Dziękujemy za odwiedziny i z niecierpliwością czekamy na przyszłorocznych Pierwszoklasistów 🙂

Do zobaczenia!

Kategoria: Z życia szkoły