PL BIP FB

Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

233. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

5 maja 2024 Autor: Monika Skorupa 0 komentarzy

30 kwietnia w szkole odbył się uroczysty apel, który upamiętnił 233. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W trakcie apelu, który stał się symbolem szacunku dla naszej historii, uczniowie klas 6a i 6b wzięli udział w emocjonującym teleturnieju Nasza Klasa, prezentując niezwykle istotne fakty związane z naszym narodowym dziedzictwem. Młodsi uczniowie klasy 3b zaprezentowali swoje umiejętności recytując wiersz zatytułowany Konstytucja. Niezapomniane wrażenia dostarczyły nam także uczennice z klasy 4b, które wykonały przepiękny taniec, dodając swoim artystycznym popisom szczyptę uroku i wdzięku.

Galeria zdjęć

 

Kategoria: Z życia szkoły

Skip to content