Konkursy zorganizowane w ramach obchodów święta bibliotek, rozstrzygnięte!

29 października 2015 Autor: Monika Skorupa 0 komentarzy

Październikowe obchody Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych dobiegły końca. W ramach obchodów święta uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursach:

• Wiem jak się zachować. Czytam książki Grzegorza Kasdepke – konkurs czytelniczo-plastyczny przeznaczony dla klas 1-3.
    Galerię efektów pracy uczniów można podziwiać w bibliotece szkolnej oraz na gazetce ściennej znajdującej się przy bibliotece. Wyniki pracy jury oraz uroczyste nagrodzenie laureatów odbędzie się podczas najbliższej akademii przy obecności całej społeczności szkolnej.
  • Mistrz Pięknego Czytania – VI edycja konkursu czytelniczego przeznaczonego dla klas 4-6.
    Konkurs przeprowadzono w dwóch etapach: klasowym przygotowanym przez nauczycieli języka polskiego oraz szkolnym przeprowadzonym przez nauczycieli bibliotekarzy w bibliotece szkolnej. Wybrani w etapie klasowym uczniowie (w sumie 16) w czasie finału, czytali wybrane przez siebie przygotowane wcześniej fragmenty dowolnej książki.
    W roku szkolnym 2015/2016 Tytuł Mistrz Pięknego Czytania otrzymał uczeń klasy IV b                 Marcin Mikuła.
    Gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursach za rok.

20151029_10190320151029_09305020151029_093058