Wspieramy projekt „Sprzątamy Beskidy z PTT 2016”

3 grudnia 2015 Autor: Norbert Owczarek 0 komentarzy

Zaprzyjaźniony z „Diablakami” oddział PTT w Bielsku-Białej już po raz piąty będzie organizatorem akcji „Sprzątamy Beskidy z PTT 2016″. W ramach  akcji został zgłoszony projekt mający na celu promowanie tej inicjatywy oraz zdobycie środków na nagrody dla uczestników. Przyznane środki pieniężne zostaną przeznaczone na zakup akcesoriów niezbędnych do wędrowania po górach o każdej porze roku, np. czołówek, stuptutów, gwizdków, odblasków, map i plecaków. Te przedmioty zostaną przeznaczone dla dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, które pragną realizować swoje górskie pasje. Projekt można zobaczyć na stronie:

Codziennie można oddać jeden głos, do czego gorąco wszystkich zachęcamy. Głosowanie trwa do 15 grudnia 2015 r. Z Waszą codzienną pomocą możemy osiągnąć sukces!

Kategoria: Turystyka